ELECLEAN TÜRKİYE

Nano-katalizli elektrokimyasal teknolojiyi kullanan ELECLEAN 15 dakika içinde suyu dezenfektana dönüştürüyor. Su tek katkı maddesidir ve oksitleyici yöntemle güçlü anti virüs ve anti bakteri etkinliğine sahip ROS’a (Reaktif Oksijen Türleri) doğrudan dönüştürülür. ELECLEAN güvenlik (zararlı kimyasal ve katkı maddeleri yok), virüslere, bakterilere ve mantarlara karşı güçlü etki (mikrobiyolojik etkinliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış), enerji, freshlik ve rahatlık (kullanımı ve taşınması kolay) ile donatılmıştır.
Hijyeni sağlayın güvenli ve sağlıklı kalın! ELECLEAN taşınabilir bir cihazdır. Her an her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Kendinizi hijyenik ve koruma altında tutun.
ELECLEAN, Dezenfektan Cihazı, dayanıklı bir cihazdır ve uzun yıllar kullanabilir. Elecelan Dezenfektan Cihazları hafif, her gün, her yere taşımak için son derece hassas ve kullanışlı olan taşınabilir bir cihaz olarak tasarlanmıştır
ELECLEAN, Suda bulunan oksijen atomunu bir artırarak Hidrojen Perokside dönüştürür süre sadece 15 dakikadır. 72 saat etkinliğini korur. ELECLEAN,Dezenfektan Cihazı, sadece su ile kullanılır, cihaza eklenen sudan yalnızca 15 dakika içerisinde taze dezenfektan üretilir, tuz, kimyasal katkı maddesi, koruyucu ve de stabilizatör eklenmez. ELECLEAN, virüsleri ve bakterileri yok ettikten sonra tekrar suya dönüşür ve herhangi bir kimyasal atık üretmez, bu nedenle de kanser, cilt alerjileri ve dermatit riski yoktur, yeni doğan bebeklerde güvenle kullanılabilir.